Palešu ražošana

Uzņēmuma viens no svarīgajiem darbības virzieniem ir koka palešu ražošana. Divās uzņēmuma ražotnēs Latvijā vidēji mēnesī tiek izgatavotas aptuveni 70 000 dažāda veida koka palešu vienības. Šo vairāk nekā 20 gadu darbības laikā, mūsu ražotās koka paletes ir iemantojošas uzticību klientu vidū un tiek izmantotas dažādu smaguma kravu pārvadāšanai un uzglabāšanai tādās industrijās kā mašīnbūve, metālapstrāde, ķīmisko vielu ražošana, celtniecības materiālu ražošana utt. Mūsu produkcija tiek eksportēta uz tādām Eiropas Savienības valstīm kā Francija, Itālija, Vācija, Čehija, Beļģija, Nīderlande, Igaunija, Lietuva, Polija u.c.

Vienreizējās standarta paletes

Saskaņā ar klientu pieprasījumiem, SIA ”BAIBIŅA” ražo dažāda veida vienreizējās paletes ar standartaizmēriem – 1200×800 mm, 800×800 mm, 800x600mmm, 600×400 mm, ar termiskās apstrādes iespēju saskaņā ar ISPM15 / IPPC prasībām, vai arī pilnīgu palešu žāvēšanu līdz optimālajam mitruma saturam koksnes žāvēšanas kaltēs.

Stringer Paletes

SIA BAIBINA RSEZ piedāvātā augstas kvalitātes "Stringer" veida paletes (GMA), kas izgatavotas saskaņā ar starptautiskajiem standartiem. Mūsu paletes ir izturīgas un drošas, nodrošinot efektīvu un uzticamu pārvadāšanu un kravas glabāšanu. Mēs vēlamies uzsvērt, ka "Stringer" paletes ir izdevīgas, jo tās ir ilgmūžīgas un atkārtoti pārstrādājamas, kas samazina ietekmi uz apkārtējo vidi. Ar SIA BAIBINA RSEZ "Stringer" paletēm Jūs iegūstat optimālu risinājumu savu kravu pārvadāšanai un uzglabāšanai.

CP paletes

CP paletes, kas sākotnēji tika paredzētas kā iepakojuma materiāls Vācijas ķīmiskajai rūpniecībai, bet pakāpeniski kļuva populāras arī citās ražošanas un rūpniecības sfērās visā Eiropā.

Ražojam sekojošus CP palešu veidus – CP1, CP2, CP3, CP5, CP6, CP8, CP9 Papildus piedāvājam termiskās apstrādes iespēju saskaņā ar ISPM15 / IPPC prasībām, vai arī pilnīgu palešu žāvēšanu līdz optimālajam mitruma saturam koksnes žāvēšanas kaltēs.

Nestandarta paletes

Nestandarta paletes tiek izgatavotas pēc klienta specifikācijas un saskaņā ar klienta vajadzībām. Papildus piedāvājam termiskās apstrādes iespēju saskaņā ar ISPM15 / IPPC prasībām, vai arī pilnīgu palešu žāvēšanu līdz optimālajam mitruma saturam koksnes žāvēšanas kaltēs.